hero

Hizmetler

Neler yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

Gerek ürününüz, gerek üretim tesisiniz ile ilgili tüm sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Doğru paketleme ve doğru tesis yerleşimi, verim açısından ciddi kazanç sağlayacaktır...

Hizmet

Mühendislik

Doruk Teknik ekibi, ihtiyacınız halinde, almış olduğunuz makinelerin ideal yerleşimi konusunda destek olmaktadır.Gerek almış olduğunuz makin..

Daha Fazla
Hizmet

Turn-Key

Doruk Teknik ekibi, temsilcisi olduğu firmalar ile beraber, ihtiyacınızı karşılayacak anahtar teslim projeler üretmektedir.Ürününüze ve kapa..

Daha Fazla
Hizmet

Danışmanlık

Doruk Teknik, kendi tecrubesini, temsilcisi olduğu firmaların tecrubesi ile birleştirerek müşterilerine danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.G..

Daha Fazla
Hizmet

Ürün Satış

Bu sayfa güncellenmektedir.

Daha Fazla
Hizmet

Eğitim

Doruk Teknik olarak, yetkili servis ekibimiz ile, müşterilerimizin çalışanlarına eğitimler verebilmekteyiz.Bu eğitimler yeni makine alındığı..

Daha Fazla
Hizmet

Yedek Parça

Doruk Teknik olarak, temsilcisi olduğumuz makinelerin aynı zamanda yedek parça tedariğini de yapmaktayız. İhtiyacınıza göre sizlerden gelen ..

Daha Fazla
Hizmet

Servis

Teknik ekibimiz, sorununuza bağlı olarak en çabuk çözüme ulaşmayı hedeflemektedir.bu doğrultuda, 3 ana çözüm seçeneğimiz bulunmaktadır; sol ..

Daha Fazla

Bize sorularınız mı var ?

Hemen sizlerle iletişime geçelim.
Toplantı Talebi İletişim