hero

Kurumsal

kurumsal

Hakkımızda

Doruk Teknik, 'teknolojinin deneyimle buluştuğu isim' sloganı ile yola çıkarak, 20 yılı aşkın bir süredir makine ve yan ürünler temsilciliği yapmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu, ve konumlarında Dünya pazar lideri olan markaları ile Türkiye’ye gıda, kozmetik ve deterjan alanlarında en gelişmiş sistemleri sunmaktadır.
 
Ana konusu olan paketleme ve hat sonu sistemleri ile müşterilerine en ileri teknolojiyi ve en verimli üretim imkanlarını getirmektedir.

Gelişen Dünya’da, paketleme çok önemli bir yer almıştır. Ürünlerin kalitelerinin birbirine çok yaklaştığı sektörlerde, pazarlama satışın en önemli unsuru haline gelmiştir. Buradan yola çıkarak, ürünlerin paketleri, ürünü koruyan bir materyalin yanında aynı zamanda çok ciddi bir pazarlama öğesi olmuştur. Ürünü ilk defa deneyecek tüketiciler için paket şekli, ambalaj ve dizayn tercih nedeni olmaktadır.

Doruk Teknik, sistemlerinde, en yenilikçi ve iyi paket şekillerini sunmakta ve sattığı makine markaları ile en sağlıklı paketlemenin yanı sıra ürünü sattıran paketler de oluşturulmasına destek olmaktadır.

Üretimlerde bir diğer önemli konu ise üretim verimliliği ve standartlaşmadır. Artık satılan üründen elde edilen kazanç kadar, üretim maliyetlerini düşürerek elde edilen kazançta firmaların fark yaratması açısından önemlidir.

Doruk Teknik, hem sunduğu yüksek verimlilik garantili paketleme makineleri ile hem de hat sonunnda kullanılan kolileme ve paletleme sistemleri ile verimlilik ve standartlaşma sunmaktadır.

Vizyon

Doruk Teknik olarak vizyonumuz, Dünya’da yer bulmuş en iyi çözümleri Türkiye’ye sunmak, hızla büyüyen ülkemizi, onunla birlikte gelişerek, daha ileriye götürmektir.

Misyon

Doruk Teknik olarak misyonumuz, deneyimli kadromuz ve sektör temsilciliklerimiz ile işbirliği içinde çözümler üretirken, her müşterimizi bir proje ortağı olarak görüp, uzun vadeli memnuniyet ve çalışma ortamı sağlamaktır.

Bize sorularınız mı var ?

Hemen sizlerle iletişime geçelim.
Toplantı Talebi İletişim